Author Archive

Oca 19, 2017

rica

Genel

0

Bölgesel Yatırım Ortamı Değerlendirmesi Projesi 8. Yönlendirme Komitesi 24 Kasım 2016 tarihinde Kalkınma Bakanlığı’nda toplanmıştır. Toplantıya Dünya Bankası ve Kalkınma Bakanlığı yetkilileri ile Ekonomi Bakanlığı, AB Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı ve Merkezi Finans ve İhale Birimi’nden temsilciler katılım sağlamıştır.  

Eyl 10, 2016

rica

Genel

0

Bölgesel Yatırım Ortamı Değerlendirmesi Projesi kapsamında yatırım destek ve tanıtım faaliyetlerinin nicelik ve niteliğini artırmak, kalkınma ajansı yatırım destek ofislerinin beşeri kapasitesini geliştirmek üzere Yatırım Destek Ofisi temsilcilerine yönelik olarak Ankara'da 6-7-8 Eylül 2016 tarihlerinde  "Yatırım Tanıtım Stratejisi Geliştirme" konulu bir gün süren  çalıştay düzenlenmiştir.  

Tem 30, 2016

rica

Genel

0

7. Yönlendirme Komitesi, 28 Temmuz 2016 tarihinde Kalkınma Bakanlığı’nda toplanmıştır. Toplantıya Kalkınma Bakanlığı, Dünya Bankası, Merkezi Finans ve İhale Birimi, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı’ndan temsilciler katılım sağlamıştır.  

May 28, 2016

rica

Genel

0

Bölgesel Yatırım Ortamı Değerlendirmesi Projesinin 4. Bileşeni yatırım ortamı değerlendirme çalışmalarının önümüzdeki dönemde ülkemizin kendi imkânları ve kurumsal kapasitesi ile gerçekleştirilmesi amacıyla eğitim ve bilgilendirme programlarının düzenlenmesidir. Bu bileşen kapsamında 24-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dünya Bankası uzmanları tarafından Bakanlığımız ve kalkınma ajanslarına yönelik olarak İşletme Anketi Veri Analizi Eğitimi verilmiştir.  

May 20, 2016

rica

Genel

0

Bölgesel Yatırım Ortamı Değerlendirmesi Projesinin Yatırım Destek ve Tanıtımı bileşeni kapsamında Kalkınma Bakanlığı, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı ve Dünya Bankası temsilcilerinin katılımı ile 16-18 Mayıs 2016 tarihleri arasında İngiltere’ye çalışma ziyareti gerçekleştirilmiştir.  

Nis 22, 2016

rica

Genel

0

Bölgesel Yatırım Ortamı Değerlendirmesi Projesinin Yatırım Destek ve Tanıtımı bileşeni kapsamında Kalkınma Bakanlığı ve Dünya Bankası temsilcilerinin katılımı ile 18-20 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’ya çalışma ziya­reti gerçekleştirilmiştir.  

Nis 08, 2016

rica

Genel

0

6. Yönlendirme Komitesi, 6 Nisan 2016 tarihinde Kalkınma Bakanlığı’nda toplanmıştır. Toplantıya Kalkınma Bakanlığı, Dünya Bankası, Merkezi Finans ve İhale Birimi, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı’ndan temsilciler katılım sağlamıştır.  

Mar 29, 2016

rica

Genel

0

2-4 Mart ve 7-9 Mart 2016 tarihlerinde Ankara’da iki grup halinde gerçekleştirilen Yatırım Destek ve Tanıtım Eğitimi’ne Türki­ye’nin 81 ilinden toplam 157 Yatırım Destek Ofisi temsilcilerinin yanı sıra Kalkınma Bakanlığı, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı ve Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) temsilcileri katılım sağlamıştır. Eğitimde yatırım tanıtım ofislerinin rolü, etkili yatırım kolaylaştırıcılığının temel [...]
color
http://yatirimortami.kalkinma.gov.tr/wp-content/themes/yunik-installable/
http://yatirimortami.kalkinma.gov.tr/
#EDB44D
style3
paged
Etkinlikler Yükleniyor
#595859
on
none
loading
#595859
Sort Gallery
http://yatirimortami.kalkinma.gov.tr/wp-content/themes/yunik-installable
on
no
off
on
off
off